Opcje dodatkowe - Fajne Projekty

Opcje dodatkowe - Fajne Projekty

Idź do spisu treści

Menu główne

  • Oferta
    • Wizytówki
    • Kalendarze

Opcje dodatkowe

Dla tych którzy szukają niecodziennych rozwiązań, niebanalnych pomysłów i niesamowitych wykończeń.
Opcje dodatkowe zastosowane przy Twojej wizytówce sprawią, że cała uwaga odbiorcy skupi się na niej.
Wizytówka to dziś obowiązkowy i niezbędny element prezentacji firmy czy też osoby. To Jedna z pierwszych prezentacji, z którą styczność ma potencjalny kontrahent. Dobre wykonanie i ciekawy projekt to składniki, które pozwalaja na wywarcie niezapomnianego pierwszego wrażenia i pozytywnej oceny. W połączeniu z opcjami bigowania i przy zastosowaniu powiększonych formatów, można zastosować je też jako bilety, karnety czy mini zaproszenia. Natomiast dodatkowe opcje takie jak tłoczenie czy nakładanie lakieru punktowego powoduje to, że Twoja wizytówka zostanie zauważona i zapamiętana.

Wybór papieru
Dobór odpowiedniego papieru to zasadnicza sprawa przy tworzeniu wizytówki. Niecodzienny, efektowny papier może dodać jej nieco wyjątkowości i charakteru. Oferujemy druk wizytówek na papierach kredowych, satynowanych, kartonach , jak również na różnorodnych papierach fakturkowanych i ozdobnych.

Wizytówki dostępne są w dwóch podstawowych formatach: 90x50 lub 85x55. Przy zastosowaniu jednak podwójnych formatów i dostępnych opcji introligatorskich można je także wykorzystać jako karnety, metki czy też mini zaproszenia.
Dodatkowe usługi
:
(za dodatkową opłatą)
- Dziurkowanie - zastosowanie: metki, przywieszki.
-
Bigowanie - astosowanie: mini-zaproszenia, karnety, w połączeniu z dziurkowaniem metki.
- Personalizacja / Numerowanie- zastosowanie: karty stałego klienta, bilety.

- Perforowanie - zastosowanie: kupony, bilety. Możliwość perforowania zarówno wzdłuż dłuższej jak i węższej krawędzi.- Foliowanie - Folia błysk dodaje wizytówce połysku, ożywia kolory i zwiększa jej trwałość.Folia mat zwiększa trwałość wizytówki oraz nadaje jest subtelny i elegancki wygląd z obu stron. Może powodować rozmazywanie się naniesionych później pieczątek lub odręcznie pisanych informacji.
- Tłoczenie
- pozwala na uwypuklenie wybranych elementów projektów. Przy użyciu specjalnej matrycy tłoczącej, możemy je odpowiednio uwypuklić. Matryca pod dużym naciskiem wytwarza wyraźnie wypukły kształt na produkcie, nadając mu tym samym wyjątkowy wygląd.
- Hotstamping
- to opcja, za pomocą której na wybrane elementy projektu wtłaczana jest dodatkowa folia - złota, srebrna lub w innym kolorze, dzięki czemu produkt zyskuje znacznie na elegancji. Można otrzymać dzięki temu w prosty sposób efekt złocenia lub srebrzenia. Dostępne kolory folii hotstampingowej:
srebrna
, złota, czerwona, niebieska, czarna, hologram.- Lakier wybiórczy UV punktowy lub na całej powierzchni
- błyszcząca warstwa lakieru podkreśla zdecydowanie wybrane elementy projektu na tle matowej powierzchnii. Lakier UV można też nanieść na całą powierzchnię. Wówczas uzyskamy podobny efekt jak przy nałożeniu folii błyszczącej.
Na tych samych elementach pracy nie można stosować jednocześnie lakieru wybiórczego UV i hotstampingu.


-
Kolor PantoneZastosowanie: możliwość uzyskania koloru złotego, srebrnego (np. złota i srebrna karta stałego klienta).

Jeśli jesteś zainteresowany którąkolwiek opcją dodatkową, prześlij zapytanie, podamy szczegóły.

Strona główna Oferta Galeria Jak zamawić Info Kontakt Ogólna mapa witryny

Wróć do spisu treści Wróć do menu głównego