Leki na astmę online

Leki na astmę online

Astma nazywana również dychawicą oskrzelową to choroba alergiczna, które obecnie wraz z innymi schorzeniami alergicznymi jest jednym z największych problemów medycznych. Wpływa na to duże rozpowszechnienie choroby, niezależne od wieku, statusu socjoekonomicznego czy położenia geograficznego. Niepotwierdzone dane informują, że obecnie ponad 155 milionów ludzi na kuli ziemskiej jest chorych na astmę. W ciągu ostatniej dekady prowadzone statystyki wykazały olbrzymi wzrost częstotliwości zachorowań. Wyniki są zatrważające, ponieważ okazuje się, że ponad 30% społeczeństwa może chorować na astmę. Co więcej okazuje się, że największy wzrost zachorowań pojawił się w krajach, gdzie wcześniej ta choroba występowała sporadycznie.

Przyczyny astmy

Dychawica oskrzelowa to choroba, która w dużym stopniu upośledza styl życia. Głównymi przyczynami są: przewlekły charakter, a także uciążliwość i przede wszystkim brak kontroli napadów duszności. Wpływa to  na życie towarzyskie, możliwość uprawiania sportu. Astmatycy muszą dopasować swój rytm życia do choroby, co niestety zawsze powoduje spadek jego jakości. W ciężkich stadiach astmy, chory nie jest w stanie nawet podjąć aktywności zawodowej, ponieważ hospitalizacja oraz ogromna częstotliwość ataków duszności skutecznie uniemożliwia pracę.

Astma to również problem ekonomiczny związany z tym, że jest to choroba przewlekła, która wymaga dożywotniego leczenia. Sumaryczne koszty leczenia są bardzo wysokie, a w przypadku większości chorych przewyższają połowę kwoty ich dochodów. Astma oskrzelowa obecne jest uznawana za chorobę nieuleczalną, która powoduje trwałe zmiany patologiczne w układzie oddechowym.

Ponieważ kuracja przeciw astmie jest długotrwała, wymaga ciągłego przyjmowania leków oraz kosztownych wizyt u lekarza, które bardzo często są niedogodne, nasza klinika internetowa umożliwia zakup najpopularniejszych inhalatorów stosowanych w leczeniu astmy przez Internet. Konsultacja medyczna online oferowana na naszej stronie jest w pełni darmowa, co umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy. Nasz zespół lekarzy czuwa nad bezpieczeństwem pacjentów oraz odpowiada na każde pytanie. Leki zakupione na naszej stronie są wydawane prosto z apteki, co gwarantuje 100% oryginalności produktów farmaceutycznych. Koszty wysyłki towaru zostały wliczone w cenę i obejmują natychmiastową przesyłkę kurierską.

Popularne leki na astmę

Ventolin

Ventolin to skuteczny inhalator, który szybko łagodzi napad astmy i rozszerza oskrzela. Podany podczas duszności wpływa na zmniejszenie stanu zapalnego oskrzelików płucnych. Lek może być również stosowany przed samym atakiem, gdy pacjent zaczyna odczuwać powolne kurczenie się oskrzeli.

Clenil Modulite

Clenil Modulite to inhalator prewencyjny, który stosowany codziennie zmniejsza częstotliwość pojawiających się ataków astmy. Zawiera beklometazon, który jest steroidem szybko zwalczającym stany zapalne dróg oddechowych.

Flixotide

Flixotide to lek, który stosowany regularnie zapobiega atakom astmy. W swoim składzie zawiera steroid – propionian flutikazonu, który łagodzi podrażnienia pojawiające się płucach, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia ataku astmy. Występuje w dwóch wariantach: Flixotide Evohaler oraz Flixotide Accuhaler.

Pulmicort

Pulmicort to inhalator przeznaczony do leczenia prewencyjnego astmy. Budezonid zawarty w aerozolu jest substancją, która skutecznie zapobiega atakom choroby poprzez swoje działanie przeciwzapalne. Pulmicort zmniejsza obrzęki i podrażnienia w dolnych drogach oddechowych.

Qvar

Qvar to preparat na astmę zawierający beklometazon, który likwiduje obrzęki w płucach oraz ułatwia oddychanie. Lek działa prewencyjnie, dzięki czemu ogranicza częstotliwość pojawiających się napadów astmy. Qvar występuje w trzech wariantach: Autohaler, Aerezol oraz Easy-Breathe.

Seretide

Seretide to innowacyjny preparat, ponieważ zawiera kombinację aż dwóch substancji czynnych. Zażywanie codziennie tego leku hamuje rozwój choroby i pozwala na przejęcie kontroli nad pojawiającymi się atakami astmy.

Symbicort

Symbicort Turbohaler to inhalator, którego dawki wziewne należy przyjmować codzienne, aby uniknąć pojawiania się symptomów astmy. Lek zawiera dwie substancje czynne, które zwalczają stany zapalne w płucach i hamują rozwój astmy.

Atrovent

Atrovent to lek stosowany w profilaktyce astmy oraz chorób płuc. Lek ten udrażnia drogi oddechowe, likwiduje ucisk w klatce piersiowej oraz rozszerza oskrzela. Atrovent skutecznie zapobiega i eliminuje napady astmy.